• O Firmie

  Naprawa samochodów osobowych i dostawczych.
  - mechanika elektryka

  - rozrząd, remont silnika
  - diagnostyka komputerowa
  - usuwanie filtrów DPF-FAP
  - chiptuning i wył EGR
  - geometria i zbieżność kół
  - klimatyzacja serwis i napr
    odgrzybianie ozonowanie
  - hamulce zawieszenia
  - sprzęgła skrzynie biegów
  - wulkanizacja holowanie

 • OFERTA

  -usuwanie filtra DPF-FAP
  -diagnostyka komputerowa
  -chiptuning - więcej mocy
  -wyłączanie EGRu
  -serwis klimatyzacji
  -geometria i zbieżność kół
  -wulkanizacja
  -mechanika samochodowa:
  rozrządy, sprzęgła, oleje,
  hamulce, zawieszenia, pompy,
  maglownice, turbosprężarki,
  oraz remonty silników itd.

 • KONTAKT

  AUTO NAPRAWA GT

  76-251 Kobylnica
  ul. Rzeczna 5a
  tel. 500 092 170
        502 634 977
  E-mail: autoserwisgt@wp.pl

  Dojazd ze Słupska
  ul. Poznańską. GT jest na
  granicy miasta. Na początku
  kobylnicy po lewej stronie stoi
  Krzyż i mocno skręć w lewo
  tuż za krzyżem w drogę 
  gruntową. GT 200m od krzyża.

Usługi

Serwis Samochodowy dla miasta Słupsk i okolic. Kompleksowe naprawy: mechanika, elektryka, usuwanie DPF-FAP za pośrednictwem emulatora 4dpf - 1000zł, EGR usuwanie, Chiptuning, wulkanizacja, klimatyzacja - 100zł serwis, geometria 70zł, zbieżność 50zł, komputer 50zł. Wszystko naprawimy jednocześnie, w jednym czasie.


Masz Problem z filtrem cząstek stałych DPF/FAP dzwoń do nas. Możemy rozwiązać twój problem na zawsze.
Oferujemy kompleksowe usunięcie filtra z samochodu, mechaniczne stosując emulator firmy 4dpf i tutaj sprawdź ofertę na stronie 4dpf.com  Koszt usługi u nas ustalamy indywidualnie - około 1000zł. (usuwamy też programowo)

Emulator filtra cząstek stałych jest urządzeniem elektronicznym, które udaje pracę prawidłowo działającego filtra cząstek stałych. Wiązka przewodów jest podłączana w miejsca odpowiednich czujników monitorujących pracę filtra cząstek stałych. Zastosowaniu matematycznego modelu pracy w filtra cząstek stałych w algorytmie pracy urządzenia pozwala generowanie odpowiedniej wartości sygnałów, dokładnie takich jak sprawnie działający filtr cząstek stałych.Modyfikacja programu sterującego komputera pojazdu umożliwia w pełni bezpieczne i profesjonalne usuniecie filtra cząsteczek stałych z państwa samochodu i zapomnisz o problemie filtra cząstek stałych. Usuwamy filtry profesjonalnie, auto po modyfikacji zachowuje się tak jak by zostało wyprodukowane bez filtra.

Wyłączamy filtr cząstek stałych programowo poprzez modyfikację oryginalnego oprogramowania ze sterownika silnika (ECU) lecz preferujemy zastosowanie emulatora nie ignorując w oprogramowanie fabryczne. Dzięki temu jesteśmy w stanie obsłużyć praktycznie każdy samochód.


1. Diagnostyka komputerowa wszystkie marki osobowe i dostawcze


Usługa w kategorii: odczyt i kasowanie błędów
Odczyt i kasowanie błędów wskazanego systemu. Tester obsługuje samochody osobowe i dostawcze wszystkich marek. Aktualne licencjonowane oprogramowanie.
Połączenie z samochodem bezprzewodowe- nowa technologia.
Dane:
Korzyści: Tester DELPHI posiadający profesjonalne oprogramowanie dla wszystkich marek samochodów osobowych i dostawczych. Bardzo dużo możliwości technicznych, adaptacje podzespołów itp.


2. Wymiana sprzęgła - kompletne

 
Demontaż i montaż skrzyni biegów, wymiana sprzęgła. Podajemy cenę średnią usługi. Koszt faktyczny ustalamy indywidualnie po oględzinach pojazdu a wynosi od 200 zł przy rozwiązaniach prostych i zależny jest od marki pojazdu oraz rodzaju silnika
Dane:
Korzyści: Diagnozujemy po demontażu rodzaj uszkodzenia i zużycia sprzęgła: tarczy, docisku, łożyska - wysprzęglika, uszczelnień oraz koła dwu-masowego gdy występuje i pomagamy w doborze części zamiennych potrzebnych do naprawy.

3. Okresowa obsługa auto klimatyzacji

 
Obsługa okresowa - potocznie nazywana serwisem klimatyzacji wykonywana jest u nas za pomocą urządzenia firmy WERTHER, dokonujemy odzysk czynnika chłodzącego wraz z olejem i napełniamy układ uzupełniając też olej. Bardzo ważną rolę pełni olej w układzie chłodniczym, smaruje wszystko a zarazem zawiera substancje uszczelniające, których aktywność wynosi dwa lata.
Koszt usługi kształtuje się od 100 zł i jest zależny od ilości dopełnionego czynnika, lecz obecnie możecie skorzystać z promocji i wykonać serwis klimy z ozonowaniem za 100 zł